Жінки у медіа: рейтинг ЗМІ Львова

Жінки у медіа: рейтинг ЗМІ Львова

За результатами дослідження найпопулярніших українських ЗМІ, жінки найбільше цікавляться волонтерством, найменше – спортом та військовою справою.

Організатори опрацювали  9о тисяч публікацій у 220 друкованих та інтернет-виданнях 22 області країни. Згідно з гендерним моніторингом, індекс гендерної чутливості львівських медіа складає 33%.

Було обрано 5 найпопулярніших інтернет-видань та 5 друкованих ЗМІ. Дослідження проводились у лютому та серпні, розповідає Оксана Ярош, гендерна експертка.

Читати також:  У Львові стартувала програма "Інтернет речей" (Коментарі)

У львівських інтернет-виданнях найбільша кількість жінок-експерток – у медицині (49%), найменша – у політиці та розвагах (14%).

За даними інфографіки, 35% львівських видань використовують фемінітиви. Кількість експерток – 21%, у той час як чоловіків-експертів та героїв сюжетів більше 79%.

Отож, за підсумками дослідження, найчастіше використовують фемінітиви та жінок у ролі експертів такі ЗМІ: “Високий замок” – 38%, “Воля народу” та “Ратуша” – 33, “Львівська пошта” 29%, “Експрес”- 23%.

Читати також:  У Львові відкрили "Фестиваль писанок"

Як зазначають експерти, відсутність у певній сфері жінок підтверджуються їх низькою присутністю й у експертній царині у медіа.

Syla.news

742 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up