Ринок «Привокзальний» - приватний чи комунальний?

Ринок «Привокзальний» – приватний чи комунальний?

Підприємці та адміністрація ринку «Привокзальний» висловили свої думки з приводу майбутнього торгівельного об’єкту. Одні підтримують ідею його передачі у комунальну власність міста, інші – ні.


25 січня на сесії міської ради розглядається звіт комісії по врегулюванню діяльності ринку «Привокзальний». Учасники акції протесту прийшли під стіни міської ради з вимогою до влади не передавати ринок «Привокзальний»
у комунальну власність міста.

На їх думку, ринок, як підприємство не матиме майбутнього. Сьогодні він у спільній власності підприємців, товариств з обмеженою відповідальністю. Інша частина території – у оренді фонду комунального майна.

Читати також:  Сьогодні у Львові відкриється фотовиставка «Ті, що непомітні»

Тарас Тадеощук, адміністратор ринку «Привокзальний» розповідає, що підприємці хочуть аби ринок далі працював, був, як єдине ціле, щоби мав господаря, а не став частиною комунальної власності міста.


ТзОВ, яке працює на ринку заробляє мільйони, а до бюджету міста сплачує лишень 25 тисяч гривень на місяць, розповідає підприємниця Іванна Чига. На її думку бюджет Львова через це недоотримує гроші, а значить ринок варто передати у комунальну власність міста.

Читати також:  На Львівщині створили Агенцію регіонального розвитку

Нагадаємо, що раніше комісія Львівської міської ради заявила , що ТЗоВ «Привокзальний ринок» працює незаконно, бо Львівська міська рада не переуклала з ними договори, а тому на місці ринку створять комунальне
підприємство.

Syla.news

466 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up