Освіта для дорослих і децентралізація будуть пріоритетними у 2018 році

«Тенденції розвитку громадянського суспільства», обговорили на тренінгу в ЛОДА. 

Робота громадських організацій базуватиметься на продовженні основних трендів 2016 та 2017 років. У пріоритеті буде реформа місцевого самоврядування, децентралізація, тема ОТГ, культура, спорт, освіта для дорослих. Про це розповіла Марія Цюпин, аналітик ГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення»

Облдержадміністрація хоче поставити на конвеєр навчання для громадських організацій. Щочетверга об 11 годині у приміщенні ЛОДА відбуватимуться тренінги для НУО. Про це розповіла Оксана Шульга, начальник відділу комунікації з громадськістю Департаменту внутрішньої та інформаційної політики.

Як свідчить статистика, реформа децентралізації вплинула на збільшення кількості та активності громадських організацій. У 2017 році на конкурс проектів від НУО подалося 64 проекти. У 2016 році – вдвічі менше.

Крім того, реформа децентралізації, на думку начальникf відділу комунікації з громадськістю, відкрила двері можливостей громадським організаціям з районів до розвитку та дала більше ресурсів для реалізації власних проектів.

Нагадаємо, що 23 січня ЛОДА оголосило два конкурси для представників громадських організацій. Влада запрошує подавати проекти за адресою: м. Львів, вул. Винниченка 18, каб. 303. Заявки приймаються до 22 лютого.

Syla.news

488 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up