Незаконні вирубки лісів: чи буде край?

“Незаконна вирубка лісів – це проблема, на яку зобов’язана звернути увагу місцева влада”, – з такою заявою виступили Представники Громадського руху «Стоп Лісоцид».

Учасники громадських організацій «Люди Країни», «Народний Легіон» та WWF «Лісова варта» запевняють, що влада області вже не перший рік ігнорує їхні звернення, а правоохоронні органи відкрито відмовляються приймати фото- та відеоматеріали, де зафіксовано незаконну вирубку лісів.

До того ж, за останній рік на Львівщині було проведено понад тисячу рейдів з метою виявлення незаконної вирубки лісів, зазначають громадські активісти.

За результатами перевірки, лише на Самбірщині незаконно вирубали 142 дерева, що завдало збитків на суму більше мільйона гривень. На території Бітлянського лісництва, що у Турківському районі, Держекоінспекція зафіксувала факт незаконної вирубки 78 дерев.

Голова правління ГО “Люди Країни” Василь Курій вбачає два шляхи вирішення проблеми, один із яких – співпраця на законному рівні. Радикальні методи, на думку активіста, не є дієвими, адже можуть розділити громаду на два ворожі табори.

Оскільки звернення активістів  до обласних рад з фактами порушень статей Лісового кодексу України залишилось поза увагою, активісти подали офіційні запити до Львівської екологічної служби.

Станом на сьогодні відкрито 600 кримінальних впроваджень, повідомляє співзасновник ГО «Народний Легіон» Тарас Матвіїв. І лише незначна частина із них розглянута правоохоронними органами.

На думку, Тараса Матвіїва, є три причини такої ситуації на Львівщині із незаконними вирубками лісів: пасивність місцевої влади, правова некваліфікованість органів та пасивність громади всередині деструктивні інертність місцевої влади.

Syla.news

614 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up