Лондонський суд продовжив арешт активів Коломойського та Боголюбова

Лондонський суд продовжив арешт активів Коломойського та Боголюбова

За підсумками засідання 19 січня Високий суд Лондона продовжив дію наказу про всесвітній арешт активів колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова до чергового відповідного указу суду.

Про це повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі Приватбанку.

“Минулого тижня в англійському суді пройшли додаткові слухання щодо процесуальних питань у справі Приватбанку проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та інших осіб. Наказ суду про всесвітній арешт активів, винесений в грудні 2017 року, був продовжений до наступного відповідного наказу суду”, – повідомили у банку.

Читати також:  Коломойський знову позивається до Нацбанку

Крім того, додали в прес-службі, суд зобов’язав Коломойського і Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь в розгляді справи.

Як відомо, 19 грудня 2017 року Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арештактивів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать.

Читати також:  Коломойський готовий перервати контакти із Зеленським, якщо тому це буде потрібно

У грудні 2016 року уряд України за пропозицією Нацбанку й акціонерів “Приватбанку”, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови.

Syla.news

399 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up