Лондонський суд продовжив арешт активів Коломойського та Боголюбова

За підсумками засідання 19 січня Високий суд Лондона продовжив дію наказу про всесвітній арешт активів колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова до чергового відповідного указу суду.

Про це повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі Приватбанку.

“Минулого тижня в англійському суді пройшли додаткові слухання щодо процесуальних питань у справі Приватбанку проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та інших осіб. Наказ суду про всесвітній арешт активів, винесений в грудні 2017 року, був продовжений до наступного відповідного наказу суду”, – повідомили у банку.

Читати також:  "Це не колгоспні збори" - Коломойський про наміри Зеленського

Крім того, додали в прес-службі, суд зобов’язав Коломойського і Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь в розгляді справи.

Як відомо, 19 грудня 2017 року Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арештактивів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать.

Читати також:  ПриватБанк на одну ніч відключить усі свої сервіси

У грудні 2016 року уряд України за пропозицією Нацбанку й акціонерів “Приватбанку”, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови.

Syla.news

432 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up