ЗНО-2018: У Центрі оцінювання якості освіти розповіли про умови реєстрації

Реєстрація для випускників шкіл, студентів коледжів та учнів профтехосвіти відбуватиметься у навчальних закладах з 6 лютого до 19 березня 2018 року

Директор Львівського РЦОЯО Лариса Середяк наголошує, що випускник та його батьки повинні заздалегідь визначитись, які предмети потрібні для вступу в обраний вищий навчальний заклад. Обов’язковими є українська мова та література, історія або математика. Хімія та іноземна мова – на вибір.

Учасники із вадами здоров’я повинні вказати це у реєстраційному бланку і подати відповідні довідки – для них будуть створені спеціальні умови для скаладання пробного іспиту. Діти із вадами слуху під час аудіювання з іноземної мови отримають друкований текст, з яким будуть ознайомлюватись близько 30 хвилин, додає директор ЛРЦОЯО Лариса Середяк.

Відмову отримають ті учасники, які не заповнять частину або усі пункти реєстраційної картки, зазначає Лариса Середяк.

Сертифікати 2016, 2017, 2018 років є дійсними, згідно умов вступу до вишів. Винятком є іноземна мова, яку абітурієнт повинен складати додатково.

Вступ у магістратуру у 2018 році, повідомляє Лариса Середяк,  після додаткової сесії зможуть скласти студенти правничих спеціальностей через іспит ЗНО.

Додаткова сесія передбачає складання ЗНО для тих учнів, які беруть участь у міжнародних конкурсах або ж навчаються в Америці за міжнародною програмою FLEX. Для цього необхідно подати спеціальний документ, який підтверджує неможливість складання іспиту під час основної сесії ЗНО.

Syla.news

493 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up