Цікавий факт про травми та чхання

Цікавий факт про травми та чхання

Цікава рубрика від “Глуздогерць”.

Нещодавно у Великобританії госпіталізували чоловіка зі скаргами на біль в горлі. Він майже не міг ковтати та говорити. Після обстеження виявилося, що в нього розрив в нижній частині глотки. Це трапилося внаслідок невдалої спроби стримати чхання.

Цей випадок змусив британських вчених задуматися про ризики подібних дій. На їх думку, стримування потоку повітря в носоглотці може призвести до численних ускладнень і навіть до летальної аневризми головного мозку. “Припинення чхання шляхом закривання ніздрів і рота – є дуже небезпечним. Просто уявіть, повітря вривається зі швидкістю 320 км/год, а ви блокуєте його вихід. Ризик травми дуже високий”, – розповідає доктор Вандінг Ян.

Відомі випадки, коли люди, які стримували чхання, потрапляли в лікарню з розривом барабанних перетинок, луснутими судинами, пошкодженням лицьового нерву, розтягненням м’язів і навіть тріщинами в ребрах. Спеціалісти стверджують, що чхання призначене для усунення чужорідних та потенційно небезпечних частинок, подразників і мікробів. Зупинка цього процесу загрожує не лише розривом горла, але і розмноженням бактерій чи приступом астми.

Читати також:  Цікавий факт про привидів та контакт із ними

Syla.news

855 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up