Служба у справах дітей Львівської ОДА підсумувала діяльність за 2017

Служба у справах дітей Львівської ОДА підсумувала діяльність за 2017

Кількість безпритульних дітей за останній рік значно зменшилась, повідомляють в обласній адміністрації.

На будівництво дитячих будинків сімейного типу місто виділило 7, 2 млн гривень. Будівництво дитячих будинків розпочалось у місті Радехові, Наварія та Золочеві. За ці кошти було придбано також 7 соціальних квартир – 4 в Червонограді, 2 у Самбрі та одна в місті Дрогобичі.

Читати також:  У Львові відбудуться велосипедні "Вульки"

За останній рік було проведено 1184 заходів з перевірки громадських місць, розповідає Володимир Володимирович Лис, Начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації. Це вокзали, супермаркети – найбільші місця скупчення людей.

Частина коштів буде виділена для патронажних сімей. Це спеціально навчені родини, які будуть отримувати від держави грошову винагороду. І вони будуть готові прийняти дитину, яка потрапила у складні життєві обставини до моменту, коли дитині знайдуть інше житло.

Читати також:  У Львові обмежать рух приватних авто

На цей рік у державному бюджеті також закладено кошти для Львівської області менше 15 мільйонів. Передбачено придбання житла дітям у приватну власність та придбання соціальних квартир, будівництво дитячих будинків сімейного типу та будиночків.

Syla.news

 

767 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up