"Росія несе відповідальність за хімічні атаки в Сирії" - США

“Росія несе відповідальність за хімічні атаки в Сирії” – США

Держсекретар США Рекс Тіллерсон поклав на Росію частину відповідальності за використання хімічної зброї в Сирії.

Про це глава американського зовнішньополітичного відомства заявив у вівторок, 23 січня, в Парижі, де представники 24 країн оголосили про створення Міжнародного партнерства проти безкарності застосування хімічної зброї, передає DW.

Тіллерсон підкреслив, що Москва, взявши під захист режим у Дамаску, фактично зрадила міжнародну Конвенцію про заборону хімічної зброї.

Читати також:  Попри санкції ООН, КНДР продає вугілля через Росію

“Тільки вчора більше 20 цивільних осіб, переважна більшість з яких діти, стали жертвами атаки із застосуванням хлору”, – зазначив глава Держдепу.

За його словам не важливо, хто стоїть за цією конкретною атакою, Росія, в кінцевому рахунку, несе відповідальність за жертви хіматак в Сирії.

Тіллерсон мав на увазі повідомлення сирійських правозахисників про те, що напередодні хімічну зброю було, ймовірно, застосовано у районі Східної Гути, контрольованому сирійською опозицією. Відповідальність за це правозахисники поклали на режим у Дамаску.

Читати також:  У Росії заявили, що громадянство РФ отримали близько 7 тисяч жителів окупованого Донбасу

“У столиці Сирії урядові війська застосували хімічну зброю. Газ хлорин скинули на околиці Дамаска – Східну Гуту, де концентруються повстанці. Запах газу люди відчули після ракетного удару. Відчули проблеми з диханням. Через погане самопочуття до лікарів звернулися 6 осіб.” – зазначив державний секретар США.

Syla.news

394 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up