Перевірку сміттєзвалища не виконують через відсутність документів

У Державній екологічній інспекції повідомили про те, що працівників не впускають перевірити стан виконання приписів, які ЛКП «Збиранка» отримало під час останньої перевірки.

Як інформують “Львівські“, у міській раді пояснюють недопуск відсутністю потрібних документів. 23 січня стало відомо про те, що працівників Держекоінспекції не допустили перевірити стан Грибовицького сміттєзвалища. Про це повідомили на офіційному сайті Держекоінспекції у Львівській області.

Як повідомив начальник Держекоінспекції Микола Маланич, у ЛКП пояснили, що це підприємство має другий клас небезпеки, а не перший. «Вони входять в топ-100 найбільших забруднювачів в Україні. Дані об’єкти треба перевіряти щорічно як перший клас небезпеки», – розповів Микола Маланич.

Читати також:  Майже 5 тисячн абітурієнтів зареєструвалось на пробне ЗНО

Перевірку мали провести ще на початку грудня. Проте інспекцію не впустили. Керівник зазначив, що Андрій Садовий на повідомлення про недопуск до об’єкту, погодився з діями ЛКП і зазначив, що «Збиранка» діє в межах законодавства.

Маланич додав, що Держекоінспекція має намір звернутись до суду з цього приводу. Для цього вони надали матеріали справи правоохоронцям, щоб в суд подавали з прокуратури, оскільки самій інспекції щодо планових перевірок туди звертатись заборонено.

Водночас у міській раді пояснюють: причинами недопуску представників до об’єкту є невідповідність законодавству проведення процедури. Сергій Сало, директор департаменту з питань поводження ТПВ, повідомив, що Держекоінспекція не надала документів, які б засвідчували підставу для перевірки.

Читати також:  На Львівщині під колесами потяга загинув 22-річний хлопець

Сергій Сало зазначив, що востаннє представники прибули на вулицю Жовківську, 18, де розміщується офіс ЛКП, 7 грудня. Проте юридична адреса підприємства – це село Великі Грибовичі, де й розміщений полігон ТПВ. Крім того, зазначається, що відповідних документів, які передбачені законом «про засади здійснення державного нагляду у сфері господарської діяльності», не надали.

Керівник департаменту також додав, що у 2015 році адміністрація вже зверталась до суду, але програла позов. Суд постановив, що підстав для перевірки ЛКП не було. Сергій Сало зазначив, що підприємство може надати всю необхідну інформацію, якщо правові підстави для здійснення перевірки будуть.

Syla.news

443 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up