Громадські активісти запропонували місту співпрацю із Львівською залізницею

Громадські активісти запропонували місту співпрацю із Львівською залізницею

Представник ЛКП “Інститут просторового розвитку” Ростислав Білинський розповів про те, що таке львівська залізниця і чому місто повинне співпрацювати з молодими архітекторами.

Львівський залізничний вузол – один із найбільший в Україні, розповідає Ростислав. Через Львів проходять важливі транспортні шляхи не лише міжміського, а й міжнародного значення.

Проте залізнична інфраструктура, створена та розбудована у радянські часи, не адаптована до міського простору Львова. Тому метою лекції була спроба пояснити громадянам, звідки беруться певні проблеми в мережі залізниць та як можна їх вирішити.

Читати також:  На зимові свята Укрзалізниця задіє на чотирьох поїздах нові вагони

“Urban Cafe”, яке започаткував Інститут міста, об’єднує експетрів та урбаністів, архітекторів, бізнесменів та владу для обговорення важливих питань життя Львова. Тому тема залізниці, як важливого елементу функціонування міста, не змогла залишити байдужим представників “Urban Cafe”, –  Орест Олеськів, проектний менеджер Інституту міста.

На думку організаторів лекції, перше, що повинна зробити Львівська залізниця – почати активну співпрацю з містом та громадськими організаціями, щоб спільними зусиллями оновити інфрастуктуру залізниці відповідно до сучасних умов Львова.

Читати також:  З 10 грудня змінюється графік руху потягів по Україні

Syla.news

622 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up