Для Львівщини купили 4 нові автівки швидкої допомоги

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав 4 карети швидкої допомоги, вартістю 8 млн грн.

Про це повідомив департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.

За кошти обласного бюджету Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф закупив 4 сучасні карети швидкої допомоги. Вартість кожного автомобіля становить 2 млн грн.

Дві карети швидкої допомоги ввели в експлуатацію з 2 січня. Ще одну передали Центру для надання екстреної медичної допомоги дітям у Львові. Іншу машину отримала підстанція №2 станція екстреної медичної допомоги, що на вул. Пилипа Орлика, 6.

“Ці автомобілі оснащені необхідним обладнанням для надання екстреної медичної допомоги та транспортування пацієнта, що потребує медичного супроводу. Ще два автомобілі екстреної медичної допомоги перебувають на стадії реєстрації і оформлення документації”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року депутати Львівської облради виділили кошти на придбання 5 карет  екстреної швидкої допомоги.

Syla.news

533 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up