Депутати Львівської облради обговорювали корупцію у тулиголівській лікарні

Очільника тулиголівської лікарні Василя Довгуня підозрюють у розкраданні бюджетних коштів на суму більш ніж 1,5 мільйонів гривень. Та після оголошення підозри, за словами адвоката Юрія Клюнка, медик не був звільнений і продовжував працювати в установі.

Представники постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної діяльності Львівської облради обіцяють з’ясувати, чому лікар Тулиголівської туберкульозної лікарні Василь Довгунь, якого підозрюють у розкраданні бюджетних коштів на суму більш ніж 1,5 мільйонів гривень, досі працює у медичній установі.

Адвокат Юрій Клюнк та медпрацівниця Тулиголівської туберкульозної лікарні Оксана Кос звернулися до правоохоронців із заявою про факти розкрадань коштів головним лікарем закладу Василем Довганем.

Читати також:  Дитячий садочок Львова відкрили після 15-ти років простою

Прокуратура відкрила кримінальне провадження. Однак, за словами адвоката, Державна аудиторська служба тривалий час не проводила перевірки цього медичного закладу. Та у травні 2017 року аудит провели і виявили факти розкрадання бюджетних коштів на суму більш ніж 1,5 мільйонів гривень.

 

Після цього підозрюваний продовжив працювати головним лікарем. Пізніше його звільнили, але пан Довгань продовжив лікарську практику у цій медичній установі.

Тому адвокат прийшов на засідання постійної депутатської комісії та повідомив про цей факт і обговорив з народними обранцями питання звільнення медика з лікарні.

Читати також:  "Вибори "П" про реакцію громадян на результати виборів, рубрика "Народ говорить"

Постійна депутатська комісія пообіцяла звернутися до діючого головного лікаря Тулигорівської лікарні з проханням надати  інформацію щодо посадових обов’язків Василя Довгаля.

Крім того, про суть цієї справи обіцяють повідомити Городоцьку районну раду. Про це заявив Андрій Ковч, голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної діяльності.

У результаті більшість членів комісії підтримали пропозицію голови.

Syla.news

732 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up