Місто реконструювало львівський Центр репродуктивного здоров’я

23 січня Львівська обласна рада презентувала оновлений Центр репродуктивного здоров’я населення, що на вулиці Короленка, 9.

Програма енергозбереження на 2016-2020 роки передбачає ремонт будівель у місті та області. У зв’язку із цим у центрі були проведені утеплювальні роботи будинку, покращення водопостачання, ремонт даху та встановлення нових котлів.

Такі оновлення сприятимуть комфорту пацієнтів та значно покращить якість обслуговування, переконаний Перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський. І додав, що такі заходи сприяють значній економії бюджету.

Для жінок, які відвідують заклад, необхідні спеціальні умови. Адже це впливає не лише на комфорт пацієнток, а й на результат лікування, зазначила Марія Малачинська, Директор Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення.

На виконання даних робіт місто виділило понад 3 млн гривень з міського бюджету.

Syla.news

463 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up