Львів’яни вимагають вести “інформаційний спротив” у війні з Росією

Українська влада на чолі з Президентом та Урядом має створити  Об’єднання інформаційного спротиву, яке захищатиме інформаційний простір України від гібридної агресії зі сторони РФ. Цю пропозицію під час прес-конференції на тему: «Стан інформаційної політики як складової національної безпеки України» висунув шістдесятник Михайло Косів.

Він під час візиту Президента України Петра Порошенка до Львова, він зустрівся з главою держави та обговорив питання інформаційної війни України з Росією, зазначивши, що наша сторона програє цю боротьбу.

В Україні мусить бути орган, який би давав відсіч інформаційній агресії Росії,  переконаний Михайло Косів. Також він додав, що  сьогодні держава не має жодних можливостей, щоби боротися з російською інформаційною агресією, бо вже немає державного радіо та телебачення і не варто було” роздержавлювати” засоби масової інформації в часи війни.

Громадський активіст Михайло Кендзьор вважає, що в Україні почалася відверта дискусія про сьогоднішній стан справ та ситуація у відносинах з Росією, яка подібна до тієї ситуації, яка існувала 100 років тому.

Нагадаємо, що 10 січня  під час прес-конференції на тему: “Інформаційний спротив російській пропаганді” громадський діяч Михайло Косів повідомив, що Форум громадських організацій Львівщини звернеться до чинних народних депутатів України з проханням скасувати Закон про суспільне телебачення та радіомовлення.

Syla.news

635 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up