Event Industry Forum завітає до Львова

Event Industry Forum завітає до Львова

9-10 лютого у Львові на стадіоні «Арена Львів» вперше в історії відбудеться масштабний Event Industry Forum. Ця подія збере більше сотні організаторів подій та учасників індустрії event-послуг. Про те, що відбуватиметься на 5 тематичних майданчиках форуму говорили на брифінгу в Львівській міській раді

Івент-послуги вже давно стали окремим напрямком на українському бізнес-ринку. А коли є ринок, то його учасники повинні збиратися і обговорювати проблеми та перспективи його розвитку, отримувати нові знання та удосконалювати послуги,  вважає директор ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук.

Читати також:  Великі, як Шевченко. Чи можуть сучасні письменники стати геніями нації?

Під час форуму спікери говоритимуть про історії успіху, розповідатимуть про корисний досвід у сфері івент-маркетингу та менеджменту. На думку ораганізаторів, ця подія буде корисною менеджерам, які працюють у сфері PR, маркетингу, просування, професіоналам та новачкам event-галузі, журналістам, блогерам, медіа-фахівцям, режисерам, музикантам.

Як зазначив директор компанії Global Events Денис Ринський, на форумі підійматиметься безліч важливих запитань, пов’язаних з івент-сферою, а 40 спікерів, кожен з яких є експертом у своїй сфері, поділяться власним досвідом та розкажуть власні історії успіху.

Читати також:  У Львові готуватимуть експертів з управління розумним містом (Коментарі)

Такі події є важливими для розвитку міста сьогодні Львів робить великий акцент на сферу креативної економіки, тобто на ті галузі та напрями, які роблять ставку на освіту, постійне навчання, постійне впровадження інновацій та змін. Про це заявив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Детальну програму заходу можна подивитися на сайті форуму.

Syla.news

605 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up