Департамент економічного розвитку ЛОДА звітував за 2017 рік

Департамент економічного розвитку ЛОДА звітував за 2017 рік

23 лютого у Львівській ОДА розпочалися публічні звіти про підсумки роботи за 2017 рік. Про регіональний розвиток, промислову та інвестиційну політику, внутрішню і зовнішня торгівлю, стратегічне планування, публічні закупівлі політику першим звітувався Департамент економічного розвитку.

За минулий рік більш ніж 1 млрд грн. скерували на розвиток освіти, медицини, житлово-комунальне господарство. Як зазначив керівник Департаменту економічного розвитку Роман Филипів, у 2017 році Львівщина тримала пальму першості у відкритті нових шкіл, дитячих садочків та інших соціальних проектах.

Чимало уваги приділялося освітній і навчальній роботі. Мова йшла про підготовку проектів у рамках діяльності Державного фонду регіонального розвитку. Також минулого року було продовжено створення карти будівельних робіт Львівщини.

Читати також:  Синютка оглянув ветлабораторію Львівщини, де виявляють АЧС

 

Підходи до реалізації інфраструктурних проектів, які втілюватимуться у 2019 році, Департамент має напрацювати впродовж цього року.

 

В межах стратегічного планування вдалося вперше розробити Стратегію розвитку гірських територій Львівської області на 2018 – 2022 роки.

Як зауважив директор департаменту економічної політики Роман Филипів, робота з напрацювання Стратегії була проведена з районами, іншими структурними підрозділами,  депутатським корпусом обласної ради. Тому у депатртаменті можуть сміливо говорити про продукт, який містить не лише плани щодо розвитку гірських територій, а й про конкретний фінансовий ресурс. Варто зазначити, що Львівщина може зайняти провідну позицію серед усіх регіонів, оскільки у нашій області уже є напрацьований документ такого характеру.

Читати також:  Львівщина витратить 180 тис. грн. на таблички і знаки в честь героїв та видатних діячів історії (коментарі)

Окрім завдань, Стратегія містить нормативно-правове поле регіонального управління розвитком гірських територій, шляхи вирішення завдань та механізми фінансування, очікувані результати, індикатори виконання та визначення ефективності Стратегії.

Зазначимо, що джерелами фінансування  Стратегії розвитку гірських територій Львівської області на 2018-2020 роки є програмний ресурс обласного бюджету, інвестиції, кошти місцевих бюджетів, державної скарбнички, міжнародної технічної допомоги та інші.

Syla news

414 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up