В Україні подорожчає газ для населення

В Україні подорожчає газ для населення

Уряд розробив нову формулу перегляду тарифів на газ для населення і вже від 1 квітня планує підвищення на понад 8%.

Відповідний проект постанови підготувало Міністерством енергетики та вугільної промисловості, передає “Місто”.

Документ передбачає, що від 1 квітня можуть повністю відійти від принципу визначення ціни газу для населення і перегляду її кожні шість місяців залежно від вартості імпортного паритету.

Читати також:  У бойовиків похвалилися власним "безвізом"

Водночас на період 2018-2021 років будуть покладатися спеціальні зобов’язання на суб’єкти ринку природного газу для забезпечення суспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу.

Вартість газу пропонують визначати не двічі, а раз на рік — від 1 квітня. Вона формуватиметься як середньоарифметична ціна імпортного газу на німецькому газовому хабі (NCG) без урахування вартості транзиту до кордону України (Hub) — за шість місяців попереднього року — від 1 квітня до 30 вересня і переводиться в гривню за курсом, чинним на період закупівлі.

Читати також:  АТО: бойовики збільшили кількість обстрілів, 4 військових постраждали

Відповідно до такої формули газ для населення через два з половиною місяці може здорожчати на 8,3% — від 4942 грн за тисячу кубометрів до 5352 грн. Діятиме вона до 1 квітня 2019 року. Про це пишуть “Українські новини”.

Syla.news

381 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up