Стало відомо, коли запрацює антикорупційний суд

“Прогнозую, що Антикорупційний суд не запрацює до виборів президента. Процес створення затягують з однією метою – щоб перед виборами не було такого подразника, як корупція, і щоб судді не саджали оточення Порошенка до в’язниці.” – таку думку висловив нардеп України Сергій Лещенко.

Як інформує “ZIK“, народний депутат вважає, що за задумом Президента Порошенка, перші вироки Антикорупційного суду будуть можливі тільки після виборів Президента. Адже свідомо, затягуючи цей процес, влада зробила так, що Антикорупційний суд запрацює тільки після весни наступного року, саме тоді, коли відбудуться вибори президента.

«Згадайте, коли у вересні 2017 року Президент виступив на міжнародному форумі і заявляв, що Україні не потрібен Антикорупційний суд, тобто він свідомо протягом всього року затягував процес і не вносив законопроект», – нагадав Лещенко.

Депутати подали свій законопроект щодо Антикорупційного суду, однак Венеціанська комісія, яка для України є обов’язковим органом, констатувала, що закон має внести саме Президент

«Депутатський законопроект уже був впарламенті, тому нам потрібно було його відкликати, щоб Президент міг подати свій. І ми дві місяці витратили на те, що відкликати свій депутатський законопроект, оскільки депутати із найближчого оточення Президента – Грановський,Кононеко, Ірина Луценко, Дубневич та інші не хотіли голосувати за це відкликання, блокуючи Президенту подання свого проекту закону», – зауважив Лещенко.

Зрештою, додає депутат, у грудні під Новий рік Президент нарешті подав свій законопроект, який довго не хотіли оприлюднювати. показувати. Але коли він все ж таки був опублікований на сайті, то стало зрозуміло, що він не відповідає вимогам Венеціанської комісії.

«Міжнародний валютний фонд, Світовий банк та Європейський Союз чітко заявили, що такий законопроект про Антикорупційний суд не годиться, оскільки він залишає Президенту можливість впливати на суддів, призначаючи лояльних людей.Тому президент має відкликати цей законопроект, та подати новий згідно усіх міжнародних вимог», – певен Сергій Лещенко.

На думку депутата, затягування робиться з однією метою – щоб перед виборами Президента не було такого подразника, як корупція, і щоб суддіне саджали оточення Порошенка до в’язниці.

«Порошенко розуміє – якщо виникне якийсь корупційний скандал перед президентськими виборами, то він ніколи не переобереться на другий термін. Тому я прогнозую, що Антикорупційний суд не запрацює до виборів Президента тільки тому, що Президент Порошенко не зробить все необхідне», – підсумував Сергій Лещенко.

Syla.news

390 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up