Спецслужбам США продовжили дозвіл стежити за іноземцями без постанови суду

В інтересах національної безпеки американські спецслужби можуть вести спостереження без дозволу суду протягом року .

Сенат Конгресу США в четвер, 18 січня, схвалив продовження на шість років терміну дії закону про контроль за діяльністю іноземних розвідувальних служб, що дозволяє протягом року без постанови суду вести спостереження за іноземними організаціями і фізичними особами за межами країни в інтересах національної безпеки. Про це повідомляє РБК-Україна.

За це рішення проголосували 65 законодавців, проти – 35.

Зокрема, згідно з параграфом 705 закону, американським спецслужбам дозволений збір даних, пов’язаних із електронною перепискою.

Тепер документ, що раніше пройшов процедуру затвердження в Палаті представників, має підписати президент США Дональд Трамп.

Як зазначає видання, група демократів та республіканців у Конгресі США домагалася внесення змін до цього закону, вони наполягали, щоб ФБР зверталося за спеціальним дозволом, перш ніж запитувати в базі зібраних даних інформацію на громадян США, які ведуть електронну кореспонденцію з іноземцями.

Однак їх пропозицію було відхилено.

Syla.news

368 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up