Росія не підпише договір про заборону ядерної зброї

Російська Федерація не має наміру приєднуватися до Договору про заборону ядерної зброї (ДЗЯЗ).

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на засіданні РБ ООН 18 січня, повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт МЗС РФ. “Росія не має наміру приєднуватися до ДЗЯЗ. Виходимо з того, що повна ліквідація ядерної зброї можлива тільки в контексті загального і повного роззброєння в умовах забезпечення рівної і неподільної безпеки для усіх, в тому числі і для власників ядерної зброї, як це передбачає договір про нерозповсюдження”, – сказав Лавров.

Він додав, що в договорі не враховуються всі фактори, що впливають на стратегічну стабільність і “він провокує глибокі розбіжності” між членами міжнародного співтовариства. Нагадаємо, 7 липня 2017 року 122 зі 193 країн-учасниць ООН на пленарному засіданні у штаб-квартирі в Нью-Йорку затвердили багатосторонній договір про заборону ядерної зброї.

У договорі, зокрема, йдеться про заборону повного спектру пов’язаних із ядерною зброєю видів діяльності, таких як розробка, випробування, виробництво, придбання, володіння або зберігання ядерної зброї.

Syla.news

385 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up