Президент підтримує скасування декларування для активістів

Президент Петро Порошенко та представники громадських організацій обговорили створення Антикорупційного суду, скасування декларування для антикорупційних активістів, моніторинг Prozorro, Суспільне мовлення та реформу НСТУ.

Про це повідомляє zik.ua з посиланним на сторінку у ФБ виконавчого директора Transparency International Ярослава Юрчишина.

За словами Юрчишина, президент підтримує скасування декларування для антикорупційних активістів.

«Скасування декларування для антикорупційних активістів. Президент однозначно за. Його політична сила вкотре вносить це питання в порядок денний. Так, політики вимагають ширшого звіту для громадських організацій, але який саме це має бути звіт – треба узгодити з ГО. Чи в парламентській дискусії, чи в інший спосіб. Але теж не відкладаючи до квітня», – вважає виконавчий директор TI.

Юрчишин стверджує, що Порошенко пообіцяв підписати законопроект №4738-д про моніторинг публічних закупівель. Він розширює повноваження Державної аудиторської служби України у сфері моніторингу публічних закупівель. У Prozorro його назвали «ще одним кроком для підвищення ефективності та зменшення корупційних схем».

Syla.news

392 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up