У Львові розповіли коли і як відбудеться аграрний форум

У Львові розповіли коли і як відбудеться аграрний форум

Органічне виробництво, земля, як основний ресурс агровиробництва, додана вартість, переробка, а також тваринництво та ягідництво – це основні теми «AGROPORT WEST LVIV 2018»

Про VII Міжнародну виставку та форум з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2018», який  відбуватиметься упродовж трьох днів, 19-21 квітня та об’єднає фермерів з України, Європи та Азії, розповіли директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз та генеральний менеджер проекту «АГРОПОРТ Україна» Дмитро Титаренко.

У ЛОДА зазначили, що головною темою форуму стане збільшення розміру земель сільськогосподарського призначення та розподіл підприємств агропромисловості за діяльністю. Це дуже важливо, адже це дасть змогу представникам ОТГ бачити і розуміти всі можливості своєї території.

Читати також:  Львівська бруківка під пильним оком

Також буде проведено день українсько-латвійського сільського господарства, який дасть змогу обміну досвідом та налагодження зв’язків аграріям Львівщини з іноземними інвесторами.

На третій день розпочнеться проект “Українське Трипілля”, у рамках якого аграрії різних регіонів продемонструють свої напрацювання на полях. У рамках серії заходів аграрії різних регіонів продемонструють свої напрацювання Західної, Східної та Південної України. Та початковий етап відбудеться саме на Львівщині, в рамках «AGROPORT WEST LVIV 2018». Також,  учасники форуму зможуть на власні очі побачити, як працюють нові трактори та комбайни.

Крім того, аграрний форум відвідають представники азійських країн, з якими Україна вже кілька років будує співпрацю, однією з яких є Індія.

Читати також:  Біометричні паспорти: вартість незабаром зросте

Як зазначав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні пан Манодж Кумар Бхарті, сьогодні Індія активно імпортує бобові культури. Населення Індії – 2, 5 мільярди людей, і вони вживають бобові 2 рази на день. Тому ця країна готова купувати в Україні відповідні культури.

У ЛОДА зазначили, що даний напрям співпраці між Україною та країнами Азії на сьогодні є перспективним і його обговорення на форумі може стати важливим етапом поглиблення цієї взаємодії.

Підсумовуючи, учасники брифінгу додали, що на форумі презентують програму, яка допоможе у спілкуванні між інвесторами та виробниками продукції без посередників.

Syla.news 

553 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up