У Львові відкрилась виставка “Портретів добровольців на війні”

Урочисте відкриття мистецько-соціального проекту відомого українського графіка та живописця Сергія Пущенка відбулось 16 січня у Палаці мистецтв.

“Це не політика. Це моя боротьба за свою державність, свою націю, свою культуру. Я продовжу це і в подальшому житті”, – саме так описав Сергій Пущенко власну виставку.

Понад сотню портретів автор написав за два роки на передовій у зоні АТО, у розташуванні 5-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правого сектора». Під кожною картиною митець розмістив цитати бійців, у яких вони висловлюють власне бачення життя та миру.

Читати також:  Форум видавців у Львові переїде на стадіон?

Для львів’ян ця виставка – не просто мистецький захід. Це  відображення війни в обличчях та нагадування молодому поколінню про тих, хто ціною власного життя боронить незалежність України.

Сергієві Пущенку 57 років. Навчався у Дніпропетровському художньому училищі. Згодом закінчив Український поліграфічний інститут імені Івана Федорова у Львові за спеціальністю художник-графік. Працював у Харкові у видавництві «Прапор» художнім редактором, оформлював книжки.

Читати також:  АТО: бойовики 15 разів порушували перемир'я, один боєць поранений

Ідея написати портрети добровольців прийшла йому навесні 2015-го на Дніпропетровщині.

Виставка триватиме протягом місяця у Львівському Палаці мистецтв.

Syla.news

510 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up