Бельгійський суд звільнив Пучдемона і його соратників

Пучдемон не зможе скласти присягу по відеозв’язку

Юристи парламенту Каталонії відкинули можливість складення присяги главою женералітату Карлесом Пучдемоном за допомогою відеозв’язку.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на  El Mundo. У висновку юристів на 22 сторінках також йдеться про те, що Пучдемон не зможе делегувати свій голос чи призначити когось, хто виконає його роль під час дебатів щодо призначення глави регіону.

Читати також:  На мітингах за Юлію Тимошенко зафіксували порушення

Юристи вважають, що кандидат на посаду глави уряду Каталонії повинен бути особисто присутнім під час дебатів у парламенті для “гарантії принципу безпосередності, щоб усі учасники могли бачити, чути і розуміти розвиток дискусії “.

Також вони заявили, що кандидат на посаду глави регіону може делегувати своє право голосу лише у разі проблем зі здоров’ям чи необхідності догляду за дитиною. Перебування Пучдемона у Брюсселі не підпадає під перелік винятків.

Читати також:  ЦВК опрацювала вже понад 50% протоколів

Раніше і прем’єр Іспанії Маріано Рахой заявив, що Карлес Пучдемон не може керувати Каталонією з-за кордону.

Раніше сепаратистські партії Каталонії припустили можливість переобрання Пучдемона главою регіону за допомогою відеозв’язку.

Syla.news

407 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up