У Швеції створять орган для протидії Російського втручання у вибори

У Швеції створять орган для протидії Російського втручання у вибори

Створення контрпропагандистського органу стане лише частиною пакету заходів щодо забезпечення проведення виборів 9 вересня.

Швеція вирішила створити новий державний орган, який допоможе захистити від впливу РФ і інших країн свою майбутню виборчу кампанію. Про це повідомляє “Тиждень”.

“Лишилося менше восьми місяців до найкращого дня для шведського демократичного життя, до дня виборів і лише шведські виборці визначатимуть їх результат”, – заявив прем’єр Швеції Стефан Льовен.

Читати також:  У Росії дав прес-конференцію "перебіжчик з СБУ"

“Той чи ті, хто збирається спробувати вплинути на нашу країні: і не намагайтеся!” – додав він.

Льовен зазначив, що головна загроза надходить з боку Росії, однак не виключено, що й інші країни спробують вплинути на вибори у Швеції, призначені на 9 вересня.

“Ми не будемо вагатись викривати тих, хто намагається щось зробити, тому що ми знаємо: в даний момент такіоперації ведуться”, – сказав він.

Читати також:  Росія прагне припинити Договір про дружбу із Україною

За словами шведського прем’єра, у найкоротші терміни буде створений новий “державний орган” , який буде відповідати за посилення “психологічної оборони” шведської громадськості шляхом “виявлення, аналізу та реагування” на кампанії “зовнішнього впливу”.

За його словами, контрпропагандистський орган стане лише частиною пакету заходів щодо забезпечення проведення виборів 9 вересня. До цього пакету також увійде посилення фінансування розвідки та служб кібероборони для виявлення зовнішніх загроз.

Syla.news

358 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up