Музика, яка руйнує кордони: гурт "Гайдамаки" записав новий альбом з польським поетом

Музика, яка руйнує кордони: гурт “Гайдамаки” записав новий альбом з польським поетом

Поки на політичній арені ведуться активні дискусії щодо польсько-українського конфлікту, музичний гурт “Гайдамаки” руйнує кордони між двома країнами.

Нещодавно світ побачив два нові кліпи на пісню “Stoner” та “Christmas еve”, які набрали понад 35 тисяч переглядів. Творцями відеороликів були відомий польський композитор та оператор, українець за походженням, Михайло Янковський (Cai Caslavinieri) та Олег Тандалов.


Співпраця музиканта з Гайдамаками в Україні розпочалась ще задовго до 2014 року – тоді  музиканти випустили у світ пісню “Аркана”, автором якого є Cai Caslavinieri,  створений під час подій на Майдані. Згодом були волонтерські поїздки на Схід та виступи перед бійцями АТО.

Музика, яка руйнує кордони: гурт "Гайдамаки" записав новий альбом з польським поетом


У цьому ж році  Михайло Янковський долучився до створення нового альбому “УкрОп”, написавши декілька реміксів на пісні гурту та трек Intro.


“Гайдамаки” проводили виступи у Польщі ще з 2005 року, проте стартом активної творчої співпраці між двома країнами був спільний проект із відомим польським виконавцем Voo Voo у 2008 році. А вже через рік, після релізу першого спільного альбому “Voo Voo i Haydamaky” на музикантів з нетерпінням чекала не лише польська публіка – фанати з’явились ледь не у кожному місті Європи.

“Я у Польщі був Українцем, а тут – поляком”, – розповів в одному із інтерв’ю Михайло Янковський. Проте за весь час роботи із гуртом жодного разу не піднімалось питання політичного характеру. Та й не дивно, адже творчість не визнає жодних кордонів чи обмежень, які могли б стати на заваді спільним проектам.

Доказом співпраці двох різних національностей став українсько-польський проект  “Міцкевич. Стасюк. Гайдамаки”. Усі пісні виконані на вірші Адама Міцкевича та Анджея Стасюка. Прем’єра альбому відбудеться 26 січня цього року.


Cai Caslavinieri – автор п’яти кліпів гурту “Гайдамаки”, які були відзняті у Кирилівській церкві. На думку режисера, локація обрана не випадково, адже зараз відбуваються суперечки щодо цієї пам’ятки архітектури 12 століття і цілком ймовірно, що боротьба між релігійними конфесіями негативно вплине на збереження цього унікального музею.


Окрім робити в музичній сфері, Cai Caslavinieri займається фотографією та зйомками рекламних відеороликів для компанії SYLA PRODUCTION. Окрім цього, є віце-президентом найбільшої Ліги змішаних єдиноборств України “Real Fight Promotion”.

Музика, яка руйнує кордони: гурт "Гайдамаки" записав новий альбом з польським поетом


І хоч суперечки між поляками та українцями щодо “спільної” історії тривають, факти свідчать про інше: музика об’єднує, незважаючи на відмінність поглядів чи переконань кожної із сторін.

Syla.news

711 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up