Перед Олімпіадою-2018 російські хакери можуть готувати атаки

Російські хакери можуть планувати атаки на антидопінгові агентства у відповідь на дискваліфікацію Росії із Зимових Олімпійських ігор.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на ThreatConnect. Вони повідомили, що помітили ранні ознаки активізації роботи хакерів з Росії. За словами дослідників, протягом минулого місяця невідомі зареєстрували три веб-домени, які імітують домени Всесвітнього антидопінгового агентства, Антидопінгового агентства США та Олімпійської ради Азії.

Представники американської компанії побачили у цих діях подібність до методів, які раніше використала російська хакерська група “Fancy Bear”. Її учасників звинуватили в атаці на базу даних Всесвітньої антидопінгової агенції. Тоді хакери викрали та опублікували конфіденційну медичну інформацію американських олімпійських спортсменів.

У ThreatConnect заявили, що наразі немає доказів, що хакери збираються використовувати ці новостворені домени для протиправної діяльності. Однак домени можуть забезпечити основу для майбутніх атак, пояснили представники компанії.

Як відомо, 5 грудня 2017 року МОК відсторонив збірну Росії від участі в Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському місті Пхьончхан.

“Чисті” російські спортсмени, які за результатами досліджень не приймали допінгу, зможуть взяти участь в Олімпіаді-2018 і виступити лише під нейтральним прапором. Відповідно, під час спортивних змагань не буде звучати гімн РФ.

На Олімпіаду не акредитували жодного співробітника Міністерства спорту РФ. А віце-прем’єра Віталія Мутка довічно дискваліфікували від усіх Олімпіад.

Syla.news

489 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up