На території “Сільмаш” не буде новобудов

На території стадіону «Сільмаш», що на вул. Сулими,1, не зводитимуть житла. Відповідні зміни до детального плану території цього району вніс виконавчий комітет міської ради Львова сьогодні, 12 січня.

Як  повідомляє Львівський портал, виконком погодив рішення «Про затвердження детального плану території зі зміною функціонального зонування території у районі вул. І. Сулими, вул. Поперечної, вул. Зв’язкової».

«Тренувальне поле стадіону  якимось чином було відведено в зону Ж-3 і Г-2 для будівництва майбутнього житлового комплексу, що не відповідало  намірам і мешканців і  планам міста», – зазначив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Так. новим детальним планом  передбачається збереження, реконструкція та комплексний благоустрій всієї території стадіону «Сільмаш» як зони Г-4, з переважним видом використання території для розміщення спортивних об’єктів районного значення для обслуговування мешканців житлового району;

Також у проекті детального плану зазначається, що у межах опрацьованої території є гаражний кооператив, що частково перекриває існуючу житлову забудову на вул.Поперечній татериторію гімназії.

У генеральному плані  Львова передбачається щодо поступова реконструкція гаражних кооперативів з боксових на багатоповерхові; пропонується перспективний багатоповерховий гараж на території існуючого кооперативу. Це дасть можливість зменшити стоянку в плані та її вплив на існуючу житлову забудову, а також озеленити територію, тим самим покращивши санітарно-гігієнічний стан середовища в межах прилеглих кварталів. Згідно додатку д детального плану, площа території гаражного кооперативу складає 1, 24 га.

Syla.news

668 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up