ЄС вимагає від української влади терміново створити Антикорупційний суд

Голова представництва Європейського союзу в Україні Хьюг Мінгареллі заявив, що Антикорупційний суд в Україні необхідно створити терміново.

Про це він сказав в ефірі “Українського радіо”, повідомляє РБК-Україна. Так, в ефірі Мінгареллі заявив про необхідність дотримуватися умов для збереження безвізового режиму з Європейським союзом.

Він підкреслив, що Україна за останній рік досягла значного прогресу в боротьбі з корупцією. “Прийняті нові закони, нові інститути, але також зрозуміло, що попереду довгий шлях. На сьогодні корупція залишається дуже серйозною хворобою, від якої страждає все українське суспільство. Але ми знаємо, що саме потрібно робити для того, щоб просунутися в боротьбі з корупцією”, – підкреслив Мінгареллі.

Читати також:  Волкер: Україна має піти на складні кроки для миру на Донбасі

Також, за його словами, потрібно щоб Національне антикорупційне бюро України отримало необхідні ресурси для перевірки електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

В кінці грудня 2017 року Мінгареллі заявив, що в Україні потрібно реформувати сферу верховенства права.

Syla.news

449 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up