Василь Сліпак та війна: два життя, одна доля...

Василь Сліпак та війна: два життя, одна доля…

10 січня у приміщенні Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся показ документального фільму Леоніда Канфера “Моя війна. Два життя Василя Сліпака”.

“Це унікальна історія перетворення звичайного хлопця з львівської околиці, що виріс із радянських «хрущовок» і радянських гасел в оперну зірку. У той же час це – історія ще одного перевтілення: молодого талановитого музиканта європейської величини – у «Міф» – українського патріота, який добровільно відправився на війну в Донбас”,  – розповідають організатори.

Читати також:  Доба в ООС: загинув один військовослужбовець

Фільм презентували у рамках показу документально-історичних фільмів із циклу «Історія в кадрі», реалізатором якого є громадський активіст Юрко Антоняк.

Для добровольця АТО Ярослава Стасіва фільм має особливе значення. Рішення Василя Сліпака покинути мирну Францію, улюблену роботу і піти на війну – це, на думку Ярослава, прояв справжнього героїзму та відваги.

Постать Василя Сліпака надихає не лише бійців, а й мирних жителів. Для них його життя – це приклад боротьби за Україну, за її незалежність.

Читати також:  Генерал США попередив про війну з Китаєм та ймовірну окупацію Росією окремих територій в Україні і не тільки

Фільм “Моя війна. Два життя Василя Сліпака” є спільним проектом Громадського руху «Зарваницька ініціатива», Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”, ГО “Пліч-о-пліч заради майбутнього”, ГО “Громадська варта”, ОУН, “Громадянська позиція” та Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Syla.news

1277 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up