У 2017 році на Львівщині 17,5 тисячі безробітних знайшли роботу

У ЛОДА стверджують: «За сприяння Львівського обласного центру зайнятості у 2017 році працевлаштували 54,7 тисячі мешканців області, у тому числі – 17,5 тисячі безробітних. Ще 5,8 тисячі осіб залучили до тимчасової зайнятості, а 10,2 тисячі – охопили професійним навчанням».

Про це повідомили сьогодні, 11 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, інформує “Щоденний Львів“. Керівник Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук зазначила: «Ринок праці Львівщини зазнає динамічних змін, зокрема зросла потреба підприємств, установ та організацій у кадрах, зменшилися обсяги незайнятої робочої сили, відповідно знизилася чисельність претендентів на одну вакансію. Торік 12,5 тисячі працедавців задекларували 71,3 тисячі вільних робочих місць і вакантних посад».

Оксана Іванчук розповіла також: «У перші дні цього року центри зайнятості оперували інформацією про наявність 5,7 тисячі пропозицій роботи. Найбільший попит спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (1840 вільних місць праці або 32,1% від загальної кількості актуальних вакансій) і робітників з обслуговування та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (1640 вакансій або 28,6%)».

В облдержадміністрації також поінформували: «Високооплачувану роботу пропонують такі підприємства з іноземним капіталом як ТОВ «Бадер Україна», «Фуджікура Аутомотів Україна», «Електроконтакт Україна», а також ПрАТ «Львівобленерго», «Львівгаз», служба автомобільних доріг та інші». Минулоріч соціальними послугами міськ(рай)центрів зайнятості скористалися загалом 91,6 тисячі жителів області, у тому числі 51,3 тисячі зареєстрованих безробітних, що на 18,6% менше ніж у 2016 році (63 тис осіб)».

«На кінець грудня 2017 року за посередництва служби зайнятості роботу шукали 14,5 тисячі офіційно зареєстрованих безробітних, з котрих 12,2 тисячі отримували матеріальне забезпечення. Серед безробітних переважали жінки – 58,4%, 41,7% становила молодь віком до 35 років, 41,4% – ті, хто має додаткові гарантії у сфері працевлаштування, 41,1% – жителі сільської місцевості», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

Syla.news

368 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up