У Львові створять календар з воїнами АТО

У Львові створять календар з воїнами АТО

Календар “Звитяг та перемог” прикрасять портрети героїв АТО.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації, інформує “Status quo“.

За ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, відбулись зйомки календаря “Звитяг та перемог” на 2018 рік, головними героями якого стануть учасники АТО – борці за Незалежність України. Календар традиційно складатиметься з 12 світлин. На січневій сторінці будуть зображені студенти Львівського військового ліцею імені Героїв Крут.

Читати також:  Медична реформа: у Львові впроваджують електронні послуги

“Ідея календаря полягала в тому, щоб розповсюдити фотографії, на яких зображені наші захисники, які брали участь в Антитерористичній операції, на території Львівщини, починаючи від спортивних закладів і завершуючи народними домами, освітніми закладами. Таким чином ми продовжуємо розвиток одного з пріоритетних напрямків облдержадміністрації – національно-патріотичного виховання молоді. Ми пишаємося нашими воїнами і прагнемо, щоб молоде покоління, яке має такі достойні приклади для наслідування, шанували, гордились та навчались від новітніх героїв – борців за Незалежність”, – розповіла т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

Читати також:  "Вибори "П" про Ігоря Шевченка та конфіскацію грошей у корупціонерів в рубриці «І сміх, і гріх»

На світлинах зображені військовослужбовці Збройних сил України, учасники Антитерористичної операції, які започаткували власну справу, демобілізовані воїни.

Syla.news

392 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up