Трек українського гурту звучить у рекламі бренду Девіда Бекхема

Девід Бекхем спільно з косметичним гігантом L’Oréal запустили проект «House 99», реліз якого призначено на лютий цього року.

Вчора на офіційному YouTube-каналі «House 99» з’явилося відео, в якому шанувальники українського музичного бенду ДахаБраха (DakhaBrakha) впізнали пісню «Шо з-під дуба», повідомляє musicukraine.net. Під динамічний біт і переливи карпатських трембіт різнотипні стильні чоловіки, серед яких і сам Бекхем, зачісують бороди.

Читати також:  Замість політичної реклами на білборді у Хмельницькому показали порно

ДахаБраха на своїй сторінці Facebook підтвердили, що музика з ролика дійсно їх авторства.

Менеджер ансамблю, Ірина Горбань, прокоментувала це так: “Звісно можна було б розказати, як ми сиділи у Девіда вдома, пили чай, поки Вікторія накривала на стіл і виникла така ідея допомогти йому в розкрутці його нового бренду, але це було б, на жаль, неправдою. Створенням реклами займався французький продакшн, який нам прислав запит на використання треку, обговорили умови, залагодили формальності. На весь процес десь 6 місяців. Дуже тішимось звісно, що наша музика скрізь виявляється доречною, то зайвий раз доводить, що вона звучить сучасно й оригінально. Головне бути собою і йти своїм шляхом!”

Читати також:  Twitter заборонив політичну рекламу

Syla.news

443 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up