"Львівського телебачення немає..." - Ігор Калинець про ЛТБ

“Львівського телебачення немає…” – Ігор Калинець про ЛТБ

Що трапилось із львівським державним телебаченням і як сучасні ЗМІ спотворюють громадську свідомість? Про це сьогодні говорили члени громадських організацій.

У грудні минулого року четверо членів громадських організацій – Михайло Косів, Володомир Парубій, Ярослав Кендзьор та Ігор Калинець – отримали “хамську” відповідь спробу перейти поріг Львівського телеканалу для участі в одній із передач.

Читати також:  У Львові змінять схему руху транспорту

Зокрема, Ігор Калинець переконаний, що львівське телебачення більше не може бути зразком виховання національної свідомості, хоча б через неповажне ставлення до тих, хто безпосередньо долучався до його створення, і назвав ЛТБ регіональною філією Києва.

Пропаганда у ЗМІ, як наголосив Володимир Парубій, – ще одна проблема сучасних ЗМІ. Він переконаний, що фільми на українському телебаченні про героїзм чужинців – це не спосіб виховати в українців почуття патріотизму та національної свідомомсті.

Читати також:  До Великодня їздитиме новий електротранспорт

А також додав, що саме держава повинна створити механізми протидії таким випадкам.

Syla.news

434 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up