Колишні співробітники Google звинуватили компанію в дискримінації білих чоловіків

Позивачі звинувачують корпорацію в квотах на найм жінок і “представників різних меншин.”

Два колишні співробітники американської корпорації Google Джеймс Дамор і Девід Гудман подали до Верховного суду Санта-Клара в Каліфорнії позов, звинувативши її в дискримінації чоловіків, що належать до “європеоїдної раси” і дотримуються консервативних політичних поглядів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на  BBC.

Позивачі заявили, що вони представляють усіх працівників корпорації, які зазнали такої дискримінації. У позові Дамор і Гудман стверджують, що Google встановлює “незаконні квоти для найму на посади жінок і представників різних меншин” та звинувачують у нездатності “захистити працівників консервативних поглядів, у тому числі тих, хто підтримує президента США Дональда Трампа”. Таким чоловікам, йдеться у позові, в корпорації “відкрито погрожували і вони зазнавали переслідувань”. Що саме мається на увазі, не уточнюється.

Водночас у корпорації Google заявили, що “з нетерпінням чекають на момент, коли зможуть виступити проти позову Дамора в суді”.

Видання зазначає, що Джеймс Дамор був звільнений з корпорації Alphabet Inc. (власник Google) минулого року, після того, як опублікував доповідну записку, в якій зазначав, що жінки менш здатні до роботи в технічних сферах через “біологічні особливості”.

Syla.news

417 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up