КНДР та Південна Корея розпочали офіційні переговори

Обидві сторони перед початком зустрічі висловили оптимізм щодо її результатів.

На кордоні Північної і Південної Кореї о 10:00 9 січня за місцевим часом почалися перші з 2015 року переговори між Пхеньяном і Сеулом. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Згідно з інформацією агентства, обидві сторони перед початком зустрічі висловили оптимізм щодо результатів цих переговорів. “Діалог пройде добре. Сьогодні Північна і Південна Корея вестимуть розмову з позицій серйозності і щирості”, – заявив голова Комітету з мирного об’єднання Рі Сон Гвон, який очолює делегацію КНДР.

Його колега, глава південнокорейської делегації, міністр у справах національного об’єднання Чо Мен Гюн також висловив оптимізм. “Наші переговори почалися після того, як Північна і Південна Кореї довгий час були роз’єднані, але я вважаю, що перший крок – це половина справи”, – сказав він.

Як зазначає агентство, незважаючи на вузький порядок денний переговорів, що стосуються насамперед спорту, за зустріччю уважно стежать світові лідери, очікуючи від неї хоча б мінімального зниження напруженості на Корейському півострові.

Syla.news

457 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up