Путін продовжив обмеження на транзит із України

Путін продовжив обмеження на транзит із України

Володимир Путін вніс зміни в свій указ, який обмежує транзит товарів з України через територію Росії в Казахстан і Киргизстан.

Повідомлення про це з’явилося на Офіційному порталі правової інформації РФ, інформує zn,ua. “Внести… зміну, замінивши в пункті 4 слова “до 31 грудня 2017 року” словами “до 30 червня 2018 року”, – йдеться документі.

Читати також:  Український консул відвідає незаконно засудженого у Росії Сущенка

Зміни набули чинності з 30 грудня 2017 року.

Нагадаємо, що обмеження на транзит українських товарів діють з січня 2016 року. Вони передбачають, що транзит вантажів з України (автомобільним і залізничним транспортом) здійснюється тільки з території Білорусі. При цьому на них повинні бути встановлені засоби ідентифікації (пломби), що використовують російську систему супутникової навігації ГЛОНАСС.

Читати також:  АТО: 26 обстрілів, 1 боєць ЗСУ поранений

Україна ініціювала спір з Росією в рамках СОТ щодо обмежень транзиту українських товарів через російську територію. Україна оцінила скорочення експорту українських товарів на ринки країн Центральної, Середньої Азії та Кавказу в 35% в першому півріччі 2016 року через такі дії РФ.

Syla.news

403 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up