Львів стане більш “електромобільним”

На засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про затвердження Концепції розвитку електромобільності міста Львова». На основі цієї Концепції будуть напрацьовані окремі програми по різних напрямках, які також будуть винесені на розгляд міської ради.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

З метою покращення ситуації із забрудненням повітря міста, зменшення шумового навантаження, залучення інвестицій на проекти з електромобільності та зниження використання транспортних засобів на двигунах внутрішнього згорання, було затверджено концепцію розвитку електромобільності Львова.

На підставі цієї Концепції буде ще розроблена та подана на розгляд міської ради програма розвитку електромобільності Львова.

Читати також:  Дитячий садочок Львова відкрили після 15-ти років простою

«Львівська міська рада спільно з громадською організацією «Екологічні ініціативи», з експертами у сфері електромобільності напрацювали концепцію розвитку електромобільності. За даними Сервісного центру МВС у Львівській області, у Львові зареєстровано 90 електромобілів, 80 автомобілів з гібридною установкою. Ця Концепція покликана розвивати Львів як місто з максимальним використанням інноваційних технологій. Основний акцент – на розвиток комунального транспорту, мережі заправних станцій тощо.

Читати також:  Римо-католицька громада Львова святкує колись заборонене Свято Конституції Польщі

На основі цієї Концепції будуть створені спеціальні програми. Концепція є основою для подальшої роботи і створення програм, де ми можемо конкретно прописати цілі і завдання, які ми хочемо досягти», – розповів заступник начальника управління інформаційних технологій Назар Куровець.

Також в мерії створять робочу групу, в яку входитимуть експерти, мешканці, громадськість, представники Львівської міської ради, науковці, люди, яким цікаво. Завдання цієї групи – координувати впровадження цієї Концепції.

Syla.news

392 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up