Президент Франції пропонує змінити законодавство для боротьби з фейковими новинами

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що в найближчі тижні буде представлений проект закону, спрямованого проти фейкових новин в мережі.

Про це повідомляє nv.ua, з посиланням на Reuters. За його словами, неправдива інформація становлять загрозу для ліберальних демократій. Французький президент також нагадав, що він і його команда стали жертвами фейковий новин і серйозного злому даних у ході його виборчої кампанії минулого року.

Як зазначається, Макрон має намір запропонувати переглянути французьке законодавство щодо засобів масової інформації з метою боротьби з фейковими новинами.

“Якщо ми хочемо захистити ліберальні демократії, у нас має бути сильне законодавство”, – сказав Макрон в новорічному зверненні до журналістів.

Він також зазначив, що зміни до законодавства будуть в тому числі стосуватися соціальних мереж, особливо в період виборів.

Агентство відзначає, що з моменту свого обрання в травні 2017 року Макрон прямо вказував на російські ЗМІ, звинувачуючи їх в розміщенні дезінформації про нього в ході його виборчої кампанії.

Syla.news

419 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up