США: Північна Корея готує нове ядерне випробування

США: Північна Корея готує нове ядерне випробування

Північна Корея найближчим може провести нове ракетне випробування. Про це на брифінгу у вівторок, 2 січня, заявила постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі, інформує “Укрінформ“.

Вона висловила сподівання, що отримані повідомлення не підтвердяться, однак в іншому випадку Вашингтон змушений буде вжити нових заходів стримування щодо КНДР.

“Ми чуємо повідомлення про те, що КНДР може готувати чергове ракетне випробування. Сподіваюся, що цього не станеться. Але якщо це так, ми повинні вжити ще більше заходів щодо північнокорейського режиму”, – заявила вона.

Читати також:  ООН назвала конфлікт на сході України одним з найбільш смертоносних в Європі

Нагадаємо: Радбез ООН 22 грудня одноголосно ухвалив рішення посилити санкції проти Північної Кореї через проведення нею ракетних і ядерних випробувань. Зокрема, значно зменшено (з 2 млн до 500 тис. барелів) обсяг палива, що постачають їй.

Крім того, заборонено ввезення до Північної Кореї продовольчої та сільськогосподарської продукції, машин, електричних приладів, землі, каменю і дерева. Також забороняються постачання промислового обладнання, транспортних засобів, заліза, сталі та інших металів.

Читати також:  КНДР погрожує "втопити" Японію

КНДР не бажає скасовувати ракетні і ядерні випробування, пояснюючи їх необхідністю самозахисту.

Syla.news

359 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up