З 2 січня в Україні вступили в дію пільги на ввезення електрокарів

З 2 січня в Україні вступили в дію пільги на ввезення електрокарів

Сьогодні в Україні їздить близько 4-х тисяч електромобілів.

Як інформує “Galfinance“, з 1 січня 2018 року нові та вживані електромобілі можна завозити в Україну з-за кордону без сплати акцизу та податку на додану вартість. Такий пільговий режим діятиме щонайменше протягом одного року, передає ВВС.

Раніше Верховна Рада своїм відповідним рішенням здешевила ввезення в Україну електромобілів. Експерти прогнозують, що з урахуванням усіх чинників купити електромобіль в Україні можна буде на 17-20% дешевше. Зазначено, що останні кілька років ринок електромобілів в Україні стрімко зростав, і експерти прогнозують, що пільги ще більше стимулюють купівлю екологічно чистих автівок.

Читати також:  Польський закон про Інститут нацпам’яті відтермінували

За підрахунками експертів, нині в Україні їздить понад 4 тисячі електромобілів. Крім того, як повідомляється, із 1 січня 2018 року починається поступове зменшення ввізних мит на автомобілі з ЄС у межах угоди про вільну торгівлю. Цього року мита складатимуть від 5% до 7,3% у залежності від об’єму двигуна.

Syla.news

516 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up