Топ-10: найкумедніші заголовки статей

Топ-10: найкумедніші заголовки статей

Інформаційне поле у XXI столітті вражає своєю багатогранністю та кількістю інформації, яка нам подається у різному вигляді щодня. Реклама, білборди, вивіски та багато-багато іншого. Ми ж взяли до уваги “шедеври”, які журналісти інколи роблять заголовками своїх статей. Отже, до Вашої уваги третя десятка найкумедніших заголовків, які я знайшов у безмежному просторі інтернету.

  1. Львівська митниця запобігла незаконному ввезенню в Україну понад 2 тонн свіжих помідорів – контрабандисти вже не ті…
  2. 2. Облрада отримала соцдопомогу сиротам – отримала, саме так. Не “отримала соцдопомогу, яку повинна передати сиротам”, не “дала соцдопомогу сиротам”, а саме так, “отримала сиротам”.
  3. 3. На трасі сталося смертельне зіткнення: є загиблі – “у підвалі клубу любителів тавтології був знайдений смертельно вбитий труп неживого мерця”.
  4. 4. Садовий і депутати не змогли поділити бюджетні кошти і пішли фотографуватись у вишиванках – горів сарай, гори і хата!
  5. Львівщину “захопили” вітряки – Дон Кіхот має роботу!
  6. Депутатка Лісна зберігає гроші у банку – Сенсація! Не під матрацом, а в банку!
  7. В. Громовий: дивовижна живучість шкільних лінійок – тут кометарі зайві… Просто уявіть собі живучу шкільну лінійку…
  8. Скандальна Фаріон назвала Савченко «троянською кобилою» – Троянська. Кобила. Більше ні слова.
  9. На Львовщине пьяный почтальон покусал патрульных (На Львівщині п’яний поштар покусав патрульних) – А чого він розносив пошту без намордника?..
  10. Реклама для померлих: На Бродівщині на цвинтарі з’явилися промоційні візитівки – тут ідеально все! І “реклама для померлих”, і візитівки на цвинтарі. Трішки жорстко, але я не додав ні слова.

Першоджерел не подаватиму, проте, якщо маєте бажання, Ви самі все знайдете.

Читати також:  Я буду щасливий, якщо люди попросять збудувати галерею мистецтв

У наш час є дуже багато інформації різного плану і з різною подачею, тому необхідно тричі (а інколи й більше разів) подумати перед тим, як повірити чи не повірити написаному.

Прочитати попередній випуск ви можете за посиланням.

Частіше посміхайтесь!

Роман Гурський, Syla.news

1623 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up