Папа Римський визнав фейкові новини гріхом

Папа Римський Франциск попросив держави приймати більше біженців у новому році

У молитві до Всесвітнього дня миру Папа Римський Франциск закликав держави гарантувати біженцям мирне майбутнє.

З нагоди Всесвітнього дня миру, 1 січня, Папа Римський Франциск закликав у новому році приймати більше біженців, які ризикують життям у тривалих і небезпечних подорожах задля того, щоб віднайти мир. Про це Франциск сказав на площі Святого Петра у Ватикані під час обідньої молитви, повідомляє DW. Понтифік закликав державні інституції, а також церкви гарантувати біженцям мирне майбутнє та “якомога більше” розширити їхній прийом.

Читати також:  Папа Римський може відвідати Москву. Він прийняв запрошення співачки

Напередодні, 31 грудня, понтифік заявив у підсумковій проповіді року, що 2017-ий ознаменувався великою кількістю “смерті, брехні та несправедливостей”, а також “деградацією суспільства і довкілля”. Людство у минулому році було “змарнованим і пораненим”. “Ми повинні брати на себе відповідальність за все перед Богом, нашими братами та нашим творінням”, – цитує понтифіка інформагенція Reuters. При цьому у своєму виступі Франциск не став перелічувати конкретних подій 2017 року.

Читати також:  Папа Франциск єпископам УГКЦ: Моліться до Святого Духа

Syla.news

447 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up