Революційний дисплей для смартфонів від LG

Революційний дисплей для смартфонів від LG

Протягом довгих років мільйони людей мріють про те, щоб сучасні електронні пристрої було неможливо розбити.

Самим вразливим місцем всіх смартфонів є його дисплей, який прикритий захисним склом. Чим він більший, чим вище ймовірність його пошкодження під час падіння або ж удару якогось предмета. На щастя, вже через кілька років про всі ці проблеми можна буде забути, оскільки LG вдалося розробити унікальний за своїми властивостями дисплей, який не має аналогів в світі. Про це повідомляє zik.ua з посиланням на Іtechua.

Південнокорейська корпорація LG буквально днями подала заявку на реєстрацію нового патенту, в якому описується AMOLED-дисплей, що розтягується, який можна використовувати в смартфонах, планшетах, смарт-годинниках і будь-яких інших гаджетах, де він може виявитися корисним. Компанія має намір використовувати свою нову розробку, яка не має аналогів навіть з боку Samsung, в смартфоні який складається. Він буде відкриватися за аналогією зі звичайною книгою.

Читати також:  Львів закуповує нову техніку для прибирання вулиць
Революційний дисплей для смартфонів від LG
Фото: akket.com

За рахунок того що новий дисплей від компанії LG може розтягуватися, звичайний смартфон можна легко перетворити в планшет і повернути все назад. Звичайно, зараз все це здається фантастичним, однак південнокорейська корпорація вже подала заявку на реєстрацію патенту, а значить у неї дійсно є такий дисплей, який, до всього іншого, неможливо розбити або якось пошкодити (в розумних межах).

Читати також:  Компанія Apple представила 4 нових розробки
Революційний дисплей для смартфонів від LG
Фото: akket.com

Створенням мобільних пристроїв, що складаються-згинаються зараз зайняті багато компаній, серед яких Apple, Samsung і Microsoft. По суті, перша корпорація, яка запустила такий продукт в продаж на споживчий ринок, стане «королем» на довгі роки. Проте, тільки дисплей від компанії LG може стягуватися і розтягуватися, не втрачаючи при цьому своїх властивостей, тоді як органічні матриці від інших виробників здатні лише згинатися без втрати своїх характеристик.

Syla.news

385 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up