Революційний дисплей для смартфонів від LG

Протягом довгих років мільйони людей мріють про те, щоб сучасні електронні пристрої було неможливо розбити.

Самим вразливим місцем всіх смартфонів є його дисплей, який прикритий захисним склом. Чим він більший, чим вище ймовірність його пошкодження під час падіння або ж удару якогось предмета. На щастя, вже через кілька років про всі ці проблеми можна буде забути, оскільки LG вдалося розробити унікальний за своїми властивостями дисплей, який не має аналогів в світі. Про це повідомляє zik.ua з посиланням на Іtechua.

Південнокорейська корпорація LG буквально днями подала заявку на реєстрацію нового патенту, в якому описується AMOLED-дисплей, що розтягується, який можна використовувати в смартфонах, планшетах, смарт-годинниках і будь-яких інших гаджетах, де він може виявитися корисним. Компанія має намір використовувати свою нову розробку, яка не має аналогів навіть з боку Samsung, в смартфоні який складається. Він буде відкриватися за аналогією зі звичайною книгою.

Читати також:  Microsoft хоче спростити Skype
Фото: akket.com

За рахунок того що новий дисплей від компанії LG може розтягуватися, звичайний смартфон можна легко перетворити в планшет і повернути все назад. Звичайно, зараз все це здається фантастичним, однак південнокорейська корпорація вже подала заявку на реєстрацію патенту, а значить у неї дійсно є такий дисплей, який, до всього іншого, неможливо розбити або якось пошкодити (в розумних межах).

Фото: akket.com

Створенням мобільних пристроїв, що складаються-згинаються зараз зайняті багато компаній, серед яких Apple, Samsung і Microsoft. По суті, перша корпорація, яка запустила такий продукт в продаж на споживчий ринок, стане «королем» на довгі роки. Проте, тільки дисплей від компанії LG може стягуватися і розтягуватися, не втрачаючи при цьому своїх властивостей, тоді як органічні матриці від інших виробників здатні лише згинатися без втрати своїх характеристик.

Читати також:  Android 9.0 Pie займає менше 0.1 % ринку

Syla.news

-------
Loading...
205 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up