Британія може ввести власну криптовалюту наступного року

Британія може ввести власну криптовалюту наступного року

Ще одна країна задумалась над створенням власної криптовалюти – ЗМІ.

Видання Sunday Express повідомляє, що в 2018 у Великій Британії може з’явиться нова криптовалюта, прив’язана до фунту стерлінгів, пише nv.ua.

На думку журналістів видання, нова криптовалюта може не тільки замінити звичні банки, а й просто реформувати банківський сектор Британії.

Також повідомляється, що нову криптовалюту можна буде використовувати в Центробанку, завдяки чому з’явиться можливість здійснювати такі покупки, як нерухомість або автомобіль, протягом декількох секунд.

Читати також:  Велика Британія без пластику: великі компанії об'єднуються, щоби побороти забруднення

Раніше повідомлялося, що творці першої білоруської криптовалюти (талера) можуть вивести її на міжнародні біржі вже в січні.

Презентація білоруської криптовалюта майже збіглася з легалізацією їх Майнінгу в країні. Президент Олександр Лукашенко підписав указ для впровадження умов для розвитку ІТ-ринку у себе в країні, бізнесів на основі технології блокчейн, а також легалізації Майнінг крипто валют.

Читати також:  Країни ЄС дали згоду на перехід до другого етапу переговорів по Brexit

Syla.news

385 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up