“Відреставрували майже сотню об’єктів…” – звіт Управління збереження історичного середовища

Реставрували балкони, фасади будинків та провели ремонт храмів – так закінчився 2017 рік для управління охорони історичного середовища.

Реставраційні роботи провели майже на сотні об’єктах у центрі Львова. Зокрема, оновлено фасад будинку на вулиці Краківській, 34, Грушевського, 5 та інших. Завершуються роботи за адресами вул. Листопадового Чину, 26, Франка 25.

Щодо громадських просторів, то відновлено площу Митну та вірменський дворик.

Читати також:  У Львові міськраду оточила поліція. Чому захищають центр міста? — репортаж

Ремонтно-реставраційні роботи були проведені у церкві Миколая, що на вулиці Богдана Хмельницького, Костел Петра і Павла (Театральна, 11), Храм Святої Трійці (Тершаковців, 1а). А також відновлено вітражі у церкві Преображення Господнього (улиця Краківська, 21).

В рамках програми програми реставрації було реставровано 28 вхідних брам та 53 вікна на суму 1 332 302 гривні. До збору коштів на реставрацію долучались жителі будинків, у яких проводились відповідні роботи.

Читати також:  Більшість львів'ян не задоволені Садовим

35 балконів міста Львова теж були відремонтовані.

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко-Швець розповіла, що цей рік був особливий тим, що управління отримало новий гранд, пов’язаний з місцями багатонаціональної культурної спадщини

Syla.news

299 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up