Скільки «заробляють» через систему ProZorro депутати ЛМР?

Центр громадського моніторингу та досліджень перевірив декларації чиновників Івано-Франківська та Львова. Результати досліджень вражають.

У рамках проекту «Прозорі декларації – запорука добробуту!» аналізували корупційні ризики, які виникають при розподілі бюджетних коштів через тендерні закупівлі тих осіб, до яких мають відношення депутати та чиновники львівської міської ради.

З 327 юридичних та фізичних осіб, які пов’язані з депутатами та чиновниками, керівниками ЛМР, лише 10 брали участь у тендерних закупівлях у системі ProZorro. Це є менше 10%, повідомляють представники Центру досліджень та моніторингу.

Читати також:  Тендер Укрзалізниці випадково перейшов до Азербайджанської компанії

Основну увагу під час дослідженнь було приділено не порушенням, а, власне, участі чиновників та кількості виграних тендерів.

Дослідження були проведені у Львові та Івано-Франківську.  Моніторили тендерні закупівлі, у яких брали участь фірми депутатів ЛМР.

Як розповів один із учасників прес-конференції, закупівля тендерів проводилась за рахунок не державного, а громадського бюджету.

Читати також:  Міський бюджет заробив 1,3 млн. грн. на оренді запчастин для тимчасових споруд

Детальну інформацію про тендерні закупівлі та юридичних осіб можна отримати на офіційному сайті Центру громадського моніторингу та досліджень.

Syla.news

308 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up