СБУ припинила діяльність 388 антиукраїнських інтернет-зловмисників

Протягом 2017 року співробітники підрозділів контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБ України припинили діяльність 388 зловмисників, причетних до адміністрування та модерування  антиукраїнських ресурсів у Інтернеті.

Про це повідомляють на сайті СБУ. Так, за матеріалами спецслужби зареєстровано 43 кримінальні провадження щодо агітаторів, які в основному в російських соцмережах поширювали матеріали заклики до повалення конституційного ладу і державної влади. Також повідомляється, що з початку року суди внесли 36 обвинувальних вироків власникам та адміністраторам антиукраїнських угруповань та сторінок в соціальних мережах, зокрема «ВКонтакте» і «Однокласники».

Читати також:  СБУ посилить захист кібербезпеки в енергетиці

Їх дії кваліфіковані за ст. 109 (насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

«У 2017 році співробітники Служби припинили використання міжнародними злочинними угрупованнями 24 сайтів в українському сегменті Інтернет, через які проходила координація терористичної та іншої протиправної діяльності. Припинено також функціонування мережі з десяти інформаційних Інтернет-сайтів, яка була створена російськими спецслужбами для поширення неправдивих повідомлень маніпулятивного характеру в рамках гібридної інформаційної агресії проти України», – йдеться в повідомленні.

Читати також:  СБУ ініціює реабілітацію 53-х героїв визвольного руху

Syla.news

383 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up