Прем’єра твору «Не твоя війна» у Львові та Маріуполі

Сьогодні у Львові та Маріуполі одночасно прозвучить прем’єра твору «Не твоя війна».

Твір Богдани Фроляк «Не твоя війна» – фантазія на теми пісень «Океану Ельзи» для камерного оркестру, присвячена Львівському академічному камерному оркестру «Віртуози Львова» та Маріупольському академічному камерному оркестру «Ренесанс», прем’єрно пролунає сьогодні, 28 грудня, одночасно у двох містах: Львові та Маріуполі. Орієнтовний час – 20.15 год. У Львові ця символічна подія відбудеться в межах концерту Сильвестрові рефлексії від оркестру «Віртуози Львова», повідомляє ЛОДА.

“«Віртуози Львова» вже 3 роки поспіль мають проект Сильвестрові рефлексії. Концерт, який розпочинається з творів європейської класики і завершується українськими колядками. Такі Сильвестрові концерти є дуже популярні в Європі. У нас воно не є таке поширене.

Читати також:  Сьогодні у Львові різдвяний концерт «Christmas по-Львівськи»

Ця подія, яка має відбутись сьогодні, об’єднає два міста-партнери – в цей день прозвучить твір і у Львові і в Маріуполі, який на моє замовлення написала лауреат Шевченківської премії Богдана Фроляк на тему твору «Океану Ельзи» «Не твоя війна». Гарно написано, дуже професійно, видно, що з душею. Це композиція, яку вона присвятила оркестрові «Віртуози Львова» та партнерові – оркестру «Ренесанс». Фактично цей твір прозвучить в один день і один час. Це, мені здається, зворушлива річ. Символічно, що твір, який має посвяту двом оркестрам зі Сходу і Заходу, звучатиме водночас і тут, у Львові, і там, в Маріуполі. І це така ниточка, яка з’єднає в часі новорічних та різдвяних свят ці два міста.

Читати також:  У Львові відкрито ще одну амбулаторію сімейної медицини

В них концерт розпочинається о 18.00, у нас – о 19.00, але намагатимемось виконати цей твір синхронно о 20.15 год. Йдеться про прем’єрне виконання цього твору взагалі”, – розповів диригент оркестру «Віртуози Львова» Сергій Бурко.

Syla.news

384 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up